Про модель

Air Force - класична модель, буквально візитна картка бренду і одна з найвідоміших моделей кросівок в світі. Спочатку це були баскетбольні кросівки, що вперше побачили світ у 1982 році.

Варто відзначити, що в ті роки технологія амортизації Air зробила буквально технологічну революцію у світі спортивного взуття і взуття в цілому. На сьогоднішній день ейр форс можна сміливо вважати універсальної взуттям на будь-який випадок життя, вони ідеально підійдуть для повсякденного використання, їх можна взути з джинсами, брюками або шортами і навіть з сукнею! Бувають шкіряні форс, текстильні форс (flyknit air force), зимові кросівки форс (nike lunar force duckboot). А ще бувають замшеві air force (air force sude). Не залежно від матеріалу, air force розрізняються по висоті - air force low (низькі форс), air force mid (середні форс) і air force high (високі форс, фактично - мало відрізняються від моделей mid).


То чому ж кросівки AF1 стали настільки популярними? Поговоримо детальніше про цю легенду.


        Сама назва кросівок Air Force 1 була запозичена у літака 40-го президента США Рейгана.

Не залежно від моделі - підошва залишається фактично незмінною, технологія амортизації air має на увазі наявність прихованого балона (так, air force - це кросівки з повітряним балоном, не дивлячись на те, що він захований всередині підошви і зовні його зовсім не видно). Сама підошва складається з піноматеріалу та гумової підмітки для міцної фіксації ноги на будь-якому покритті. Така конструкція позитивно впливає на вагу - взуття дуже легке, не дивлячись на масивний силует. Форма підошви - це результат інженерної думки, вона забезпечує максимальну площу контакту з землею, для кращого зчеплення і стійкості, при цьому підошва має ідеальну траєкторією вигину, що позитивно впливає на комфорт при ходьбі, під час бігу, і, що дуже важливо, на довговічність самого взуття ! Мало хто знає, що при проектуванні підошви саме для найперших кросівок AF1 інженери надихалися технологіями застосованими в будівництві Паризького собору Нотр-Дам. Адже він був одночасно і високим і стійким, прямо як підошва перших форс! Ще більше на довговічність взуття впливає монолітна підошва, погодьтеся - цілісний шматок будь-якого матеріалу пошкодити набагато складніше ніж той, що складається із з'єднаних між собою будь-яким способом елементів. Що вже говорити про підошву! Круговий візерунок - теж з'явився тут не сам собою. Він був створений для того, що б полегшити баскетболістам кругові рухи навколо осі, які спортсмени часто роблять під час гри.


Більшість форс виготовлені з зносостійкої шкіри, це набагато більш міцний і довговічний матеріал, ніж текстиль, але як же бути з температурним балансом? Окремо варто згадати систему вентиляції, яка забезпечує комфорт і тепловий баланс ваших ніг в будь-яку погоду, «розумні» мембрани не дадуть вашим ногам промокнути, нехай наявність перфорації в носовій частині кросівка Вас не лякає!


Що стосується сезонності - більшість моделей air force абсолютно всесезонні, їх можна носити влітку і взимку, в дощ і сніг! Існують утеплені моделі, наприклад, зимові кросівки Nike Lunar Force 1 Duckboot!


Майже всі аїр форс унісекс кросівки - вони підходять жінкам і чоловікам, різниця тільки в розмірах. Авжеж, окремо існують як чоловічі air force, так і air force жіночі.


У чому різниця між Low (низькими) та Mid (високими) форс? Очевидно, що різниця у висоті взуття. Обумовлено це тим, що Air Force 1 - перш за все спортивне, а саме, баскетбольне взуття! У цьому виді спорту дуже важлива стійкість і фіксація ноги, щоб уникнути травматизму. Логічно, що перші форс були тільки високими, а ось моделі Low з'явилися на ринку через цілих 10 років! Візуально кросівки відрізняються висотою і наявністю (у високих) ремінця для фіксації голеностопа (Proprioceptive Belt).


Кросівки форс, в основному, виробляються у В'єтнамі, але бувають і моделі made in China. Тим не менш, це не привід для паніки, не забувайте - це все одно якісні кросівки air force!


І не залежно від написання і вимови, будь-то кросівки air force, ейр форс, або аїр форс - придбати їх Ви можете у нашому інтернет-магазині!


Наведемо основні причини придбати Air Force:


1) Довговічність та надійність взуття;

2) Доступна ціна;

3) Універсальність - підійдуть на різну погоду і під різний одяг;

4) Висока якість;

5) Кросівки легко чистити - вони не вибагливі у догляді;

6) Виключно натуральні матеріали;

7) Неймовірний комфорт - дихаючі устілки, перфорація, амортизація, маленька вага;

8) Величезний вибір кольорів та матеріалів, при збереженні інших переваг;

9) Air Force - відмінно підійдуть для кастомізації (тюнінгу). Класичний білий або чорний колір air force - ідеальний для кастомізації кросівок (кастомізация - сучасний тренд, вид «тюнінгу» взуття, коли його розмальовують і прикрашають всілякими матеріалами та кольорами).